Stan na prodaju Petrovaradin 66m2, 568827

Mišeluk, Petrovaradin
Šifra: #568827
Pregledano: 13
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
170.450
Kvadratura
66
Struktura
Dvosoban
sa PDV-om
sa PDV-om

Opis Nekretnine

Odlična izgradnja na Mišeluku, sa rokom kraj 2028.godine + 90 dana tolerancije. Kompleks se sastoji od 4 lamele, poseduje stanove svih struktura. Odlična oprema-sedmokomorni pvc, hrastov tarketparket, keramika I klase. Grejanje je podno, po kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine garažnih mesta. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
568827
Kvadratura
66 m2
Cena
170.450 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.582,58 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
4 / 4
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas