Stan na prodaju Petrovaradin 52m2, 568820
Šifra: #568820
Pregledano: 9
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
137.620 €
Kvadratura
52 ㎡
Struktura
Dvoiposoban
sa PDV-om
sa PDV-om
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Odlična izgradnja na Mišeluku, sa rokom kraj 2028.godine + 90 dana tolerancije. Kompleks se sastoji od 4 lamele, poseduje stanove svih struktura. Odlična oprema-sedmokomorni pvc, hrastov tarketparket, keramika I klase. Grejanje je podno, po kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine garažnih mesta. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
568820
Kvadratura
52 m2
Cena
137.620 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.646,54 €
Sprat
3 / 4
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas