Stan na prodaju Petrovaradin 63m2, 568809
Šifra: #568809
Pregledano: 6
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
161.670 €
Kvadratura
63 ㎡
Struktura
Dvoiposoban
sa PDV-om
sa PDV-om
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Odlična izgradnja na Mišeluku, sa rokom kraj 2028.godine + 90 dana tolerancije. Kompleks se sastoji od 4 lamele, poseduje stanove svih struktura. Odlična oprema-sedmokomorni pvc, hrastov tarketparket, keramika I klase. Grejanje je podno, po kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine garažnih mesta. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
568809
Kvadratura
63 m2
Cena
161.670 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.566,19 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
3 / 4
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas